"MASTERSI"

 

Jak wszyscy wiemy nikt nie jest doskonały, ale nazwa naszego Studia mobilizuje nas do systematycznego doskonalenia swoich umiejętności tanecznych, a poza tym mamy nadzieję, że będzie motywować również naszych kursantów do stałego pogłębiania wiedzy tanecznej i poznawania wielu stylów tańca!!!

Nasza Ekipa

 

MARTA WARSKA

Dyplomowany nauczyciel tańca ( ocena celująca :-) ) , absolwentka 3-letniego Studium Nauczycieli Tańca. Posiada specjalizację Instruktora Sportu w Tańcu Sportowym.

Jest tancerka posiadającą najwyższą międzynarodową klasę “S”.
Zwyciężczyni prestiżowych turniejów Modern Jive w Wielkiej Brytanii:
-Ceroc Champs 2012 – I miejsce w konkurencji Open oraz Showcase
- Welsh Champs 2012 – I miejsce w konkurencji Showcase.

Jej droga taneczna rozpoczęła się już w wieku 7 lat. Zaczynała tańczyć w zespole War- tan, z którym występowała we Francji, Austrii i Szwecji. Pod koniec szkoły podstawowej zaczęła wyczynowo trenować taniec towarzyski pod okiem swoich rodziców, którzy od 40 lat prowadzą Szkołę Tańca w Częstochowie. Brała lekcje u najlepszych nauczycieli tańca towarzyskiego. Systematyczny trening przynosił błyskawiczne efekty. Marta szybko zdobywała kolejne klasy taneczne i aby kontynuować przygodę z tańcem przeprowadziła się do Warszawy .W roku 2000 rozpoczęła współpracę z Zawodową Grupą Volt i Szkołą Tańca Agustina Egurroli. Tańczyła w największych przedsięwzięciach telewizyjnych i estradowych np: Festiwale w Opolu i Sopocie ,"Idol", "50-lecie TVP", "Telekamery", "Złote Kaczki", "Miss Polski", "Sylwester z Jedynką"(2001, 2002, 2003, 2004), "Dubidu", "Europa da się lubić", "Taniec z Gwiazdami", Koncert Warszawa 2000 transmitowany na cały świat, a także wyróżniony na Międzynarodowym Festiwalu "Róże Montreu" program "Tour de Maryla".Brała udział w koncertach gwiazd polskiej estrady- Justyny Steczkowskiej, Ewy Bem, Maryli Rodowicz, Natalii Kukulskiej, De Mono, Budki Suflera.Występowała także z gwiazdami międzynarodowego formatu- Garou, Gipsy Kings, Tizziano Ferro, Chris de Burgh, Natalia Oreiro, Zuckero, Ace of Base, Ingrid, Dj Bobo. Brała udział w wielu teledyskach :Budki Suflera, Tomka Makowieckiego, Katarzyny Skrzyneckiej, Mieczysława Szcześniaka .Prowadzila też cotygodniowa naukę tańca w programie "Kawa czy herbata".

W listopadzie 2006r. została zaproszona na kongres salsy do Surinamu w Ameryce Południowej.Zaprezentowała program przygotowany wspólnie z holenderskim tancerzem Brianem van der Kustem. Marta cały czas podnosi swoje umiejętności taneczne. Uważa, że tancerz powinien być wszechstronny, dlatego często bierze udział w międzynarodowych warsztatach tanecznych, szkoląc się w wielu stylach tańca jak:jazz, hip-hop, modern jazz, latin jazz, salsa, brodway jazz, u znakomitych instruktorów jak Brian van der Kust, Mambomike, Giovanni Minami, Luciano Di Natale, Stephen Reynolds, Gabriel Francisco, Catering Felicioni, Joachim Sautter, Piotr Jagielski.Aktualnie z grupą holenderskich tancerzy przygotowuje show oparte na elementach salsy, tańca towarzyskiego, jazzowego i afro.

 

 

GRZEGORZ BRZESZCZAK
Tańczy od ponad 10 lat. Jest tancerzem posiadającym najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S”.
Jest finalistą wielu ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów tańca. Do swoich sukcesów może zaliczyć Mistrzostwo Polski, dwukrotne zdobycie Pucharu Polski oraz wicemistrzostwo Polski w zamkniętych Mistrzostwach Polski, kilkukrotne Mistrzostwo Okręgu a także udział w Mistrzostwach Świata – jako reprezentanta Polski. Od kilku lat jest instruktorem tańca towarzyskiego z wieloma sukcesami

 

 

MAJA KORZENIOWSKA

Nauczyciel tańca, trener, choreograf, była tancerka zawodowej grupy Volt, 15 lat pracowała w Egurrola Dance Studio (Starszy Instruktor), zawodowy sędzia Freestyle PZST, posiada spejcalizaję Instruktora Sportu w Tańcu Sportowym, specjalizację instruktora fitness, jest certyfikowanym instruktorem Zumby w tym i Zumby Toning oraz Master Trenerem metody Gravity®, prowadziła mistrzowski zespół dziecięcy „Luzik” oraz młodzieżowy „V4”.

Od najmłodszych lat związana jest z tańcem i sportem. W wieku 7 lat zaczęła trenować gimnastykę sportową i tańczyć w zespole „Gawęda” w Pałacu Młodzieży w Warszawie. W wieku 14 lat chcąc rozwijać pasję taneczną zgłosiła się do nowo powstałej grupy „Volt” w Ośrodku Kultury Ochota w Warszawie. Wraz z zespołem dwukrotnie zdobyła tytuł Mistrza Polski (Wrocław 1993, 1994). Po przejściu grupy na zawodowstwo występowała z gwiazdami polskiej estrady (min. Maryla Rodowicz i Natalia Kukulska) i wielu imprezach telewizyjno-estradowych (festiwale w Opolu i w Sopocie, Fryderyki i inne), pokazach mody i teledyskach. W zespole „Volt” tańczyła 7 lat. W 1997 roku rozpoczęła pracę jako instruktor tańca w Egurrola Dance Studio. Zajmowała się głównie tańcem nowoczesnym (videoclip dance) i hip hopem. W latach 2000 - 2007 prowadziła dziecięcą formację „Luzik”. W tym czasie zespół wielokrotnie zdobywał tytuł Mistrza i Wicemistrza Polski stając się jedną z najlepszych grup dziecięcych w Polsce (2002 I miejsce na Otwartych Mistrzostwach Polski Dzieci Disco-Dance, 2003 I miejsce formacji i II miejsce miniformacji na Mistrzostwach Polski Dzieci w stylu Hip-Hop, 2004 I miejsce mini formacji w Disco Dance i II w Hip-hop, 2006 II miejsce formacji na Mistrzostwach Polski Dzieci Disco-Dance, 2007 I miejsce formacji na Mistrzostwach Polski Dzieci Disco-Dance), był również finalistą Mistrzostw Europy i Świata. Pod kierunkiem Mai zespół współpracował z Majką Jeżowską. Równolegle prowadziła zajęcia z młodzieżą i dorosłymi. Przez 4 lata prowadziła hip-hopowy zespół V4.

Aby rozwijać swoje umiejętności bierze udział warsztatach z różnych technik tanecznych u najlepszych nauczycieli w Europie i na świecie. Talent Mai został doceniony przez Agustina Egurrolę. Wielokrotnie pomagała mu przy tworzeniu choreografii do różnych przedsięwzięć artystycznych min. Konkursu Super Jedynek i Premier, Festiwal Piosenki w Opolu 2002, 2003, 2006, choreografia dla zespołu V2 (Mistrz Europy 2002) i zespołu Jet Set na festiwal Eurowizji w 2007 roku. W roku 2005 zdobyła tytuł Choreografa Roku EDS a w 2007 dostała nagrodę za „Największe Osiągnięcie Roku” w sezonie 2006/2007. Jej wychowankowie tańczą w najlepszych grupach tanecznych a nawet sami już są instruktorami.

Chcąc poszerzać swoje „horyzonty”i polepszać swój warsztat pracy uczęszczała również na różne formy zajęć fitness, najpierw jako uczestnik potem gdy zdobyła odpowiednie uprawnienia jako instruktor min. jest jednym z pierwszym w Polsce Master Trenerem i instruktorem popularnej w USA metody Gravity®. W roku 2010 „odkryła” Zumbę,która obecnie jest jej wielką pasją! )

 

 

AGNIESZKA CHRAIET

Tańczy od 16 lat. Absolwentka specjalistycznego kursu w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, absolwentka Szkoły Wyzszej Psychologii Społecznej w Warszawie. Jest tancerką posiadającą najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S”.

Przez cały czas rozwijała się zarówno w stylu standardowym jak i latynoamerykańskim pod okiem najlepszych trenerów m.in.: Lecha i Anny Romankiewicz, Marka Chojnackiego, Krzysztofa Trętowskiego, Petera Mangelsdorfa oraz Marcusa i Karen Hilton. Najbardziej wartościowa okazała się bliska współpraca z aktualnymi mistrzami świata par zawodowych w tańcach standardowych – Mirko Gozzoli i Alessią Betti. Obecnie specjalizuje się w stylu standardowym. Brała udział z powodzeniem w wielu ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tańca towarzyskiego w kraju i zagranicą. Po kilkunastu latach tańczenia i zdobyciu uprawnień instruktora w AWFiS w Gdańsku skoncentrowała się na szkoleniu par turniejowych. W najbliższej przyszłości chciałaby zdobyć uprawnienia umożliwiajace jej sędziowanie turniejów tańca.

 

 

ANNA SIWICKA

Anna Siwicka zaczęła tańczyć w wieku 11 lat. Już wtedy rozpoczęła występy wraz z zespołem tańca Etiuda. Kilka lat później odkryła taniec brzucha, który zafascynował ją do tego stopnia, że postanowiła zając się tym zawodowo. Brała udział w warsztatach i zajęciach prowadzonych przez renomowanych instruktorów, zarówno z Polski i zagranicy, takich jak Jasmin Mazloum, Elwira Janitzki, Beata i Horacio Cifuentes, Firishta, Bozenka z Bellydance Superstars oraz Munique Neith. Występowała na różnego rodzaju imprezach arabskich, a także m. in. w programie telewizyjnym "Podróże z żartem". Współautorka choreografii zaprezentowanej podczas Arabian Nights Festival 2007. Od 2009 Ania występuje solo jak również w duecie “Noan”. Wiedzę z zakresu nauczania zdobytą na studiach pedagogicznych wykorzystuje podczas swoich zajęć tak aby kursantki robiły znaczące postępy w jak najkrótszym czasie.

 

 

ASIA WESOŁOWSKA

Jej przygoda z tańcem nie zaczęła się wcześnie. Dopiero w wieku 12 lat zaczęła od tańca towarzyskiego ucząc się u R.Polańskeigo , następnie wciągnął ją Rock&Roll ale gdy w wieku 15 lat odkryła tańce latynoskie zajęła się nimi na dobre. Podczas szkolenia swoich umiejętności uczyła się u takich sław jak: Melissa Fernandez, Allesia , Neeraj Maskara, Latin Black, Lies& Salsache, Israel Gutierrez, David Hernandez- Sanchez. Nie omijała też polskich instruktorów m.in Konrad i Joanna Dąbscy czy Gosia Kulpa. W 2004 roku wystąpiła z formacją Steps4Salsa na Międzynarodowym Kongresie Salsy w Warszawie. Obecnie posiada własny zespół "Estrellas de Salsa" z którym pracuje już 4 lata. Cały czas kształci swoje umiejętności tańcach latynoskich oraz w innych stylach takich jak jazz, hip-hop . Obecnie studiuje rehabilitację na Warszawskim AWFie oraz zdobyła tytuł Instruktora Tańca Sportowego polskiej federacji PZTS. W 2010 roku zaczęła zajmować się innowacyjną formą połączenia aerobiku z tańcami latynoskimi – ZUMBA. Jest instruktorem jednym z niewielu w Warszawie. W kwietniu zdobyła poziom B2 w nauczaniu ZUMBA a niewielu w Polsce może się pochwalić tym certyfikatem. Jej zajęcia są energiczne, szalone i na pewno każdy będzie się dobrze bawił. Dlaczego ZUMBA??? Na początku podchodziłam do tej formy sceptycznie. Nie wierzyłam że można połączyć taniec i fitness. Teraz wiem, że to możliwe i genialne. Bardzo się cieszę że mogę swoje doświadczenie przekazywać Wam, bo ZUMBA to niesamowita energia, pozytywny wysiłek, mnóstwo emocji, uśmiech na twarzy i przede wszystkim dobra zabawa. A o kaloriach spalonych podczas zajęć już nie wspominam ☺ Także jeśli szukacie czegoś fascynującego i innego zapraszam serdecznie. Zobaczycie ze słowa Paulo Coelho "W tańcu możesz sobie pozwolić na luksus bycia sobą" nabiorą sensu i mocy…

 

MARTYNA WINIAREK

Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się od tańca towarzyskiego, w prestiżowej szkole tańca „Contra”.


Posiada specjalizację Instruktora Sportu w Tańcu Sportowym. Jest dyplomowanym instruktorem tańca jazzowego IKK. Od września 2010 r. pracuje jako Instruktor ZUMBA FITNESS z uprawnieniami:


Zumba Basic 1, Basic 2, Tomic, Toning.

 

 

 

 

JULITA KRASNOBORSKA

JULITA KRASNOBORSKA -  instruktor tańca, tancerka, choreograf. Wieloletni, dyplomowany instruktor tańca, najwyższa międzynarodowa klasa taneczna "S", absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku.Taniec jest jej pasją od najmłodszych lat, a swoją przygodę z tańcem rozpoczęła na parkiecie olsztyńskim.Fascynacja tańcem przerodziła się w późniejszych latach w rywalizację sportową, która przyniosła większe i mniejsze sukcesy, do których zaliczyć można między innymi:

- finał AKADEMICKICH MISTRZOSTW POLSKI

- 5 MIEJSCE MISTRZOSTW EUROPY ŚRODKOWEJ

- 1 MIEJSCE – turniej GRAND PRIX POLSKI W STYLU ST

- 4 MIEJSCE OTWARTYCH MISTRZOSTW POLSKI POLISH OPEN RISING STARS

- PÓŁFINAŁ OTWARTCH MISTRZOSTW POLSKI POLISH OPEN 2007

- półfinał MISTRZOSTW POLSKI 2007, 2008

Do nie mniejszych sukcesów zaliczyć można także zdobycie prestiżowego tytułu MISS BALLROOMTROPICANA CUP 2008, a także udział w największych festiwalach na świecie, między innymi: BLACKPOOL DANCE FESTIVAL, UK OPEN, MISTRZOSTWA KONTYNENTALNE- MISTRZOSTWA UNII EUROPEJSKIEJ.

 

ANNA KURNICKA

Anna Kurnicka “Qra” Tancerka, instruktor tańca, choreograf. Od najmłodszych lat taniec i scena były jej żywiołem. Swoje pierwsze kroki stawiała na zajęciach z gimnastyki artystycznej oraz grupie tanecznej “Animale Dance”. Przez wiele lat współpracowała z zawodową grupą Volt Agustina Egurroli. Jest współzałożycielką profesjonalnej grupy tanecznej DELICIOUS.

Swoje umiejętności taneczne prezentuje w produkcjach telewizyjnych, pokazach, reklamach. Występowała w największych przedsięwzięciach medialnych tj. Taniec z Gwiazdami, Idol, Doobidoo, Festiwale w Opolu i Sopocie, Jaka to melodia, Hity na czasie, Sylwester TVP i TVN. Tworzyła oprawę artystyczną dla gwiazd sceny polskiej i zagranicznej. Tańczyła u boku takich artystów jak: Doda, Natalia Kukulska, Denzel, Velvet, Tatiana Okupnik, Justyna Steczkowska, Kasia Cerekwicka, Maryla Rodowicz, Garou i wilelu innych. Wraz z zespołem The Jet Set reprezentowała Polskę na finale konkursu “Eurowizja” w Helsinkach.

Ma na swoim koncie liczne działania medialne, także jako choreograf. Współtworzyła choreografię m.in. dla Kasi Cerekwickiej, Garou do programów rozrywkowych tj “Mam Talent”, “Jaka to melodia”, licznych pokazów tanecznych oraz pokazów mody.

Od wielu lat szkoli się w wielu technikach tanecznych tj. jazz, balet klasyczny, modern jazz, hip-hop, house, funky. Nie lubi koncentrować się na jednej technice. Uważa że wszechstronność taneczna to jedna z podstawowych cech dobrego tancerza.

Jej priorytetem jest podnoszenie swoich umiejętności , dlatego dużą wagę przywiązuje do ciągłego doskonalenia się w różnych technikach tanecznych w kraju jak i za granicą. W Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku uzyskała tytuł instruktora sportu w specjalności taniec sportowy . W tym roku kończy studia magisterskie w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej na wydziale Psychologia w Sporcie.

 

NINA YEDIGARYAN

Przygodę z tańcem zaczynała od najmłodszych lat dzięki swojej mamie, tancerce i gimnastyczce sportowej, która wpoiła w nią miłość do wolności i swobody ruchu jak i do muzyki. Objawiło się to tym, że w dalszych latach rozwoju Nina ukończyła muzyczną szkołę w klasie wiolonczeli, jednak miłość do tańca przeważyła i zaczęła się szkolić w tym kierunku. Taniec dla niej to nic innego jak rozmowa tylko bez słów, dlatego też nie ograniczała się nigdy w stylach w których się szkoliła, gdyż ile emocji do przekazania tyle też ruchów do pokazania. Zakochała się w hip hopie i od 17 roku życia szkoliła się w tym stylu na licznych warsztatach w Polsce jak i za granicą, u tak wspaniałych instruktorów jak Anthony Kaye, Candance Brown, Iwan Blackstock, Domminic Smith, Jonathan Hurt i wielu innych. Jednak jej nieujarzmiona natura zawsze ciągnęła do takich styli jak afro, Dance hall, czy salsa bardzo ulicznych tańców w których jest mnóstwo miejsca na wyrażenie własnych ekspresji, ogromnej energii, i radości życia. W tych stylach Nina się czuje jak ryba w wodzie. Największą inspiracją dla niej był wyjazd do Paryża gdzie poznała wielu fantastycznych tancerzy i choreografów u których mogła się szkolić. Obecnie jej życie związało się z Teatrem Tańca Caro Dance, którego jest członkiem. Dzięki temu, że nie zamykała się na style ma już za sobą liczne pokazy za granicą: Kopenhaga, Paryż, Budapeszt, Berlin, Czechy, jak również w całym kraju z różnymi projektami telewizyjnymi i teatralnymi. Poza tańcem Niny ogromną pasją była zawsze historia, jak zupełnie odmienna dziedzina jaką jest charakteryzacja teatralna. Pracując przy wielu sesjach zdjęciowych i różnych projektach doszła do wniosku, że tworzeni i kreowanie czy to choreografii, czy też wizerunku, rzeczy abstrakcyjnych to jest jej największa pasja. Jest kompletnie uzależniona od muzyki i nie wyobraża by jej nie słyszeć choć przez jeden dzień.

 

 

MONIKA KOWALCZYK - tancerka i choreograf
Swoje umiejętności taneczne zdobywała w „Studiu Artystycznym Metro” w Warszawie. Specjalizuje się w technikach: jazz, funky-jazz, hip-hop, broadway jazz.Stylów tych uczyła się od takich profesjonalistów jak Assai Samba(FRANCJA), Malik Levis (USA), Cathrine Arondel (FRANCJA), Elżbieta Szlufik-Pantak(POLSKA) Reachel Snow(FRANCJA), Anthony Kaye (UK), Sisco (UK).W roku 1998 gościnnie wystąpiła z zespołem „ŻUKI” w TVP2. Finalistka konkursu „The Carefree Dance Academy” – programu telewizyjnego VIVA POLSKA.Nagrywała teledyski dla TEDE, NUMER RAZ, MARIKA, ANALOGIA. Gościnnie wystąpiła w serialu „Kryminalni” u boku TEDE i KOŁCZA. W latach 2003-2005 regularnie zapraszana była na Stage International De Danse Du Plessis Robinson (Paris)Tańczyła w największym hiphopowym projekcie teatralnym „12 Ławek”(Teatr Muzyczny Gdynia).W roku 2008 wystąpiła w pierwszym polskim filmie tanecznym pt. „Kochaj i Tańcz” (TVN).W listopadzie b.r. była współtwórcą choreografii dla londyńskiego zespołu tanecznego „Hypnotick”

 

 
created by Dancemasters