Oferta dla Firm

 

KURSY DLA FIRM

Organizujemy kursy tańca dla pracowników firm.To Państwo wybieracie rodzaj nauczanego tańca, termin, a także decydujecie o częstotliwości zajęć.
        Kurs zamknięty prowadzony tylko dla pracowników Państwa firmy to znakomita forma integracji zespołu.Dysponujemy przestronnymi salami, z profesjonalnym parkietem do tańca, lustrami oraz sprzętem nagłaśniającym.Zajęcia prowadzą doświadczeni tancerze będący jednocześnie dyplomowanymi nauczycielami tańca.

Pokazy taneczne: Proponujemy Państwu współpracę z profesjonalną grupą taneczną

Delicious

        Grupa Delicious powstała niedawno, ale tworzący ją tancerze współpracują ze sobą od wielu lat. Wspólnie występowali z największymi gwiazdami sceny polskiej i zagranicznej tj.   Festiwale w Opolu i Sopocie, Eurowizja, “Taniec z Gwiazdami”, “ Jaka to melodia”, “Idol” czy “Sylwester z Jedynką”.  Towarzyszyła także wielu artystom tj. : Doda, Kasia Cerekwicka, Natalia Kukulska, Justyna Steczkowska. Występowała także z artystami międzynarodowego formatu tj. Garou, Gipsy Kings, Zukero, Dj Bobo. Tancerze uczestniczyli  w różnego rodzaju przedsięwzięciach: pokazach przed dużą publicznością,  nagraniach telewizyjnych, teledyskach i koncertach gwiazd światowego formatu. 
        Ogromne doświadczenie, jakim mogą  pochwalić się członkowie grupy Delicious gwarantuje wysoki poziom przygotowanego show. Ponad to, pragnąc by pokazy były innowacyjne, różnorodne i wciąż zaskakujące, tancerze dużą wagę przywiązują do ciągłego doskonalenia się w różnych technikach tanecznych ,zarówno w kraju jak i za granicą.
        Grupa Delcious jest odpowiedzią na zapotrzebowanie polskiego rynku artystycznego, oczekującego nowej jakości i światowych trendów. Dzięki wieloletniej współpracy największym atutem zawodowej grupy tanecznej Delicious jest wszechstronność i profesjonalizm.