PORANEK z TAŃCEM  

Bez tańca żyć nie możemy, w związku z tym zapraszamy na zajęcia taneczne już o poranku!

Gwarantujemy dużą dawkę pozytywnej energii na cały dzień!!!

Dla każdego coś dobrego Proponujemy:

ZUMBA - to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo po zajęciach. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist .... i wiele innych.

 

ZUMBA TONING - Zajęcia Zumby, które pozwalają jeszcze intensywniej spalać tkankę tłuszczową i rzeźbić ciało. Poprzez zastosowanie specjalnych ciężarków "Toning Sticks" lub zwykłych hantli program Zumba Toning łączy taniec z intensywnym wzmacnianiem mięśni naszego ciała. Toning Sticks to również instrument podobny do marakasów, którymi można grać i rzeźbić ciało. Zumba Toning nie są to jednak zwykłe zajęcia wzmacniające, to nadal dobra zabawa, taniec i fitness w jednym. Specjalnie przygotowany program pozwala nadal dobrze się bawić, zapomnieć o problemach, a przy tym kształtować sylwetkę.

 

PORANEK FIT – czyli sylwetka jak marzenie! Lubisz tańczyć a przy okazji chcesz zrzucić parę kilogramów?...jeśli tak to musisz spędzić poranek z "Mastersami". Proponujemy zajęcia typu fat burning czyli spalanie zbędnego tłuszczyku podczas tańca. Zajęcia wpływają na znaczną poprawę kondycji i koordynacji ruchowej, zawierają ćwiczenia wzmacniające biodra, uda , pośladki i brzuch.

 

Symbol
Dni
Godziny
Termin rozpoczęcia
Instruktor
Cena
Zumba
pon.
8:15 - 9:15
9 I
Maja
80 zł/os
4 x 1 godz
karta benefit,
Poranek Fit
pon.
9:15 - 10:15
9 I
Maja
80 zł/os
4 x 1 godz
karta benefit,